HAKKIMIZDA / Özkent Lokum | Akide Şekeri | Bonbon Şekeri | Mevlana Şekeri | Konya Lokum İmalatı
Bugün 21 Temmuz 2018, Cumartesi         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
2
3.292

  HAKKIMIZDA

 

Özkent Madenler Şekerleme; üstün kalite politikasıyla müşteri memnuniyetini ilke edinerek 1975 Yılında Konya’da üretime başlamıştır.

 

1975 yılında 200 m²’lik üretim sahasında lokum ve cezerye üreterek başladığı yolculuğa, 2008 yılında kurduğu 600 m² Mevlana, Akide, Bonbon Şekeri, 600 m² de Lokum tesisi olmak üzere toplam 1200 m² alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Üretime başladığı günden bugüne insan sağlığını ve kaliteyi amaç edinen Özkent Madenler Şekerleme, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için tüm ürünlerinin, hammadde alımlarından üretim ve sevkiyat aşamalarına kadar sürekli sıkı denetim ve kontrlünün yapılmasını sağlamakta ve kadrosunda çalışan personelin hijyen ve temizliğine özen göstererek üretim yapmaktadır.

 

Kalite Politikamız

Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini, sürekliliğini ve iyileştirilmesini esas alarak kalitemizi sürekli geliştirmek ve en iyiyi üretmek.

Ürün yelpazesini sürekli geliştirmek, en üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektördeki yerimizi alarak bunu sürekli kılmak.